n00056875 b

دوره عزت نفس

600,000 تومان

اتمام تخفیف

جهت ثبت نام در دوره فرم زیر را پر کنید

معرفی دوره عزت نفس

دوره عزت نفس چیست؟ در این دوره چه اطلاعاتی می توانید کسب کنید؟ بهترین روش برای افزایش عزت نفس چیست؟ در دوره های عزت نفس چه سرفصل هایی در اولویت قرار می گیرد؟ فرق عزت نفس با اعتماد به نفس چیست؟ نداشتن خودباوری می تواند چه اثرات نامطلوب در زندگی ما داشته باشد؟ در ادامه در نظر داریم به صفر تا صد در مورد عزت نفس پرداخته و اطلاعات کامل در مورد یکی از بهترین دوره های افزایش عزت نفس توسط محمد جواد رجایی را مورد بررسی قرار دهیم. برای کسب راهنمایی بیشتر و شرکت در دوره عزت نفس، با ما همراه باشید.

e1

عزت نفس چیست؟

عزت نفس به معنی احساس ارزشمندی فرد نسبت به خودش است. شما چقدر خودتان را دوست دارید؟! چقدر به توانایی و استعدادهای خود باور دارید؟! همان قدر دارای عزت نفس هستید. در برخی از مواقع عزت نفس با اصطلاحاتی مانند احترام به خود یا احترام به نفس توصیف می شود. اگر خودتان را دوست ندارید، اگر خودتان را باور ندارید، به احتمال زیاد در بسیاری از مراحل زندگی خود با مشکلات مختلفی روبرو خواهید شد. پس شرکت در دوره های عزت نفس را جدی بگیرید تا بتوانید به این مشکلات پایان دهید. عزت نفس پایین عامل اصلی بسیاری از شکست ها در زندگی انسان است. وقتی شما خودتان را دوست نداشته باشید، به خودتان احترام قائل نشوید، چگونه انتظار دارید بقیه ی افراد شما را دوست داشته باشند؟

دوره عزت نفس چیست؟

دوره عزت نفس به شما فرصت می دهد تا بتوانید با شناسایی نقاط مثبت خود، دوباره خود را دوست بدارید. با شرکت در این دوره ها می توانید احساس مفید بودن کنید. همین احساس به نوبه ی خود می تواند موفقیت های تحصیلی و شغلی شما را افزایش دهد. حتی در زندگی اجتماعی شما با دیگران نیز تاثیرات مطلوب خواهد داشت. در این صورت است که می توانید زندگی با شادی و نشاط بیشتر را تجربه کنید.

e5

فرق بین عزت نفس و اعتماد به نفس

عزت نفس با اعتماد به نفس یکسان نیست. اگر چه در برخی از مواقع این دو عبارت به جای هم به کار می روند ولی بهتر است بدانید که مفهوم آنها متفاوت است. عزت نفس به این معنا است که شما چقدر خودتان را دوست دارید. تصور شما از خودتان چیست؟ که این احساس می تواند مثبت یا منفی باشد. در حالیکه اعتماد به نفس به باور شما به برخی از توانایی ها مربوط می شود. به عنوان مثال اگر فردی باور دارد در زمینه ی خاصی به خوبی عمل می کند. پس در این زمینه اعتماد به نفس خوبی دارد. داشتن عزت نفس از اعتماد به نفس مهمتر است. شما می توانید با داشتن عزت نفس در بسیاری از موارد اعتماد به نفس لازم را به دست آورید.  

مزایای شرکت در دوره عزت نفس

داشتن عزت نفس مزیت بسیاری در زندگی شما خواهد داشت. به همین دلیل شرکت در دوره عزت نفس به شدت برای شما عزیزان پیشنهاد می شود. متاسفانه برخی از افراد حتی به اهمیت حضور در این دوره ها نیز آگاه نیستند. آنها یک عمر با این دیدگاه منفی به خودشان زندگی شان را سپری می کنند. غافل از اینکه به دنبال راه چاره ای باشند. هر انسانی با توجه به استعداد و توانایی هایی که دارد دوست داشتنی است. این ما هستیم که با تفکرات منفی، نمی توانیم این زیبایی ها را ببینیم. زمانی که شما عزت نفس نداشته باشید نمی توانید در مراحل مختلف زندگی خود به موفقیت برسید. از مهمترین مزیت های داشتن عزت نفس می توان موارد زیر را در نظر گرفت:

e3

اهمیت دوره عزت نفس

 • اراده و عقیده محکم
 • زندگی سرشار از خوشی
 • بهبود روابط با دیگران
 • قبول مسئولیت ها
 • توانایی ریسک کردن
 • داشتن نگرش خوش بینانه
 • پذیرفتن فرصت ها و چالش های جدید

عزت نفس در زندگی ما تاثیر بسیار مهمی دارد. شما می توانید با شرکت در یک دوره جامع عزت نفس به اطلاعات مطلوب در این زمینه دست یابید. بعد از آن خواهید دید زندگی شما تا چه اندازه ای سرشار از نشاط و موفقیت خواهد بود. کافی است یک بار حضور در این نوع از دوره ها را در اولویت قرار دهید تا بتوانید از مزیت آنها بهره مند شوید. 

روش های افزایش عزت نفس

عزت نفس خود را چگونه افزایش دهیم؟ روش های مختلفی برای افزایش عزت نفس است که از مهمترین ها می توان موارد زیر را در نظر گرفت:

 • مواردی را که در آنها مهارت و استعداد دارید را شناسایی کنید.
 • نسبت به خودتان مثبت اندیش باشید.
 • هدف گذاری را از یاد نبرید.
 • روابط مثبت برقرار کنید.
 • روابط مثبت برقرار کنید.
 • مراقب سلامتی خود باشید.
 • به ارزش‌هایتان وفادار باشید.
 • نه گفتن را یاد بگیرید.
 • خودتان را در بسیاری از مواقع به چالش بکشید.
 • شما کامل نیستید این را از یاد نبرید.

دوره عزت نفس همه ی این روش ها را در بردارد. شما می توانید زیر نظر یک مربی حرفه ای در این حوزه، آموزش های لازم را برای افزایش عزت نفس خود دریافت کنید. در این دوره به صورت گروهی می توانید با افراد دیگر در ارتباط باشید و همچنین از نتایج و موفقیت آنها تجربه کسب کنید.  اگر احساس می کنید که نداشتن عزت نفس در بسیاری از مواقع زندگی شما را مختل کرده است در این صورت زمان آن رسیده است که با تکنیک های خاص و در اولویت قرار دادن دوره های حرفه ای بتوانید احترام به خود و محبت به خود را افزایش دهید.

e4

دوره عزت نفس جامع

اثرات عزت نفس پایین شامل چیست؟

عزت نفس اثرات بسیار زیادی در زندگی ما دارد. افرادی که عزت نفس کامل یا کافی ندارند با مشکلات جدی روبرو هستند. از مهمترین ویژگی افرادی که عزت نفس ندارند می توان موارد زیر را نام برد:

 • احساس شرم و اضطراب
 • تمرکز روی نقاط ضعف
 • داشتن دیدگاه منفی
 • کمبود اعتماد به نفس
 • ناتوانی در بیان نیازها
 • داشتن ترس از شکست
 • انتقادگری زیاد از خود

اگر شما نیز با این مشکلات روبرو هستید، برای شرکت در یک دوره عزت نفس جامع لحظه ای درنگ نکنید. برای حل مشکلات  و شکست های خود، در اولویت قدم باید دلیل ایجاد مشکل ریشه یابی کنید. بدون شک با افزایش عزت نفس، به راحتی می توانید چالش های مختلف موجود در مسیر زندگی خود را قبول کنید. همین امر به نوبه ی خود می تواند کیفیت زندگی شما را افزایش دهد.

ویژگی افرادی که عزت نفس دارند چگونه است؟

زمانی که یک فرد عزت نفس دارد او به راحتی می تواند روابط خود با دیگران را کنترل کند. دائما خود را با دیگران مقایسه نمی کند. همین امر سبب می شود به طور پیوسته دچار یاس و ناامیدی در زندگی نشود. از آنجایی که عزت نفس بیشتری دارد، امنیت بیشتری را احساس می کند. از زندگی خود لذت می برد. به دلیل اینکه همواره نگاه مثبت گرانه ای نسبت به خود و زندگی خود دارد، اتفاقات مثبت در زندگی او رخ می دهد. توجه کنید شما نمی توانید با یک تفکر منفی، زندگی مثبتی را تجربه کنید.

شرکت در دوره عزت نفس

عزت نفس خود را افزایش دهید تا بتوانید با همه ی چالش هایی که در زندگی ممکن است رخ دهد، توانایی لازم روبرو شدن را داشته باشید. بهترین روش برای افزایش عزت نفس، شرکت در یک دوره عزت نفس است. شما باید توصیه ها و اطلاعات لازم را به خوبی دریافت کنید و آنها را در اولویت قرار دهید.

شرکت در دوره

دوره عزت نفس زیر نظر محمد جواد رجائی برگزار می شود. شما می توانید هم اکنون با ما از طریق راههای موجود در وب سایتمان در تماس باشید تا بتوانید در این دوره شرکت کنید. اطلاعات کامل در مورد زمان برگزاری و مکان آن در اختیار شما قرار می گیرد. ما در تلاش هستیم که شرکت در دور را هم به صورت حضوری و هم آنلاین برای شما عزیزان فعال کنیم. یک دوره ی جامع عزت نفس برای شما فراهم شده است.  افرادی که در دوره های محمد جواد رجائی شرکت کرده اند به خوبی می دانند که تا چه اندازه با حضور در یک دوره ی پر ثمر می توانند موفقیت دلخواه خود را به دست آورند.

 ما در این دوره در مورد عزت نفس صحبت می کنیم و بهترین روش های افزایش عزت نفس را بررسی می کنیم. تکنیک های خاص در اختیار شما قرار می گیرد. شما می توانید زیر نظر مربی خود به راحتی به برنامه ی افزایش عزت نفس خود پایبند باشید. یکی از مهمترین مزیت شرکت در این دوره ها آن است که معمولا افراد به دلیل نداشتن برنامه ریزی دقیق، اگر اقدامی را به تنهایی آغاز می کنند. در مسیر راه به دلایل مختلف از برنامه دور شده و از پایان رساندن آن منصرف می شوند. اگر شما برای افزایش عزت نفس خود در یک دوره ای ثبت نام کنید در واقع یک برنامه ی جدی برای خود در نظر گرفته اید. که غفلت از آن سخت خواهد بود. به همین دلیل است که این نوع از دوره ها همیشه نتیجه آور بوده و طرفداران زیادی دارد.

سرفصل های دوره عزت نفس

e2

سرفصل های دوره احترام به نفس

دوره عزت نفس دارای سرفصل های مختلفی است. قبل از شروع دوره اطلاعات کامل در مورد سرفصل ها در اختیار شما قرار می گیرد. از مهمترین سرفصل های آن می توان موارد زیر را در اولویت قرار داد:

 1. آشنایی با عزت نفس
 2. چگونگی تشکیل عزت نفس
 3. ریشه یابی عدم داشتن عزت نفس
 4. عواملی که سبب از بین رفتن عزت نفس در فرد می شود.
 5. عزت نفس در کودکان
 6. رهایی از ترس ها
 7. ارائه ی تکنیک های افزایش عزت نفس
 8. و غیره

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سرفصل ها می توانید با ما از طریق شماره های موجود در تماس باشید. کارشناسان بخش پذیرش ما، اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار خواهند داد. از مزیت یک دوره عزت نفس جامع و کامل برای بهبود کیفیت زندگی خود لحظه ای درنگ نکنید. کافی است در این نوع از دوره ها سرمایه گذاری کنید و تجارب لازم را کسب کنید تا بتوانید در کوتاه مدت از مزیت آنها بهره مند شوید.