گزارش تصویری از همایش “فن بیان و متقاعدسازی

در دیاری از زیبایی کلام و هنر اقناع، همایش “فن بیان و متقاعدسازی” با نور و جلوه خود به تئاتر یونیک پرچم زد. این رویداد جذاب، ترکیبی از هنر فن بیان و تکنیک‌های متقاعدسازی بود که شرکت‌کنندگان را به دنیایی از زبان و اثرگذاری کلمات دعوت کرد.

همایش ما تبدیل به یک سفر سحرآمیز در دنیای فن بیان و متقاعدسازی شد. از سخنرانان با تجربه گرفته تا جلسات تعاملی و کارگاه‌های عملی، هر لحظه یک تجربه ارتقاء دهنده بود.

جمعه 20 بهمن 1402 ساعت 9 صبح در تهران سالن همایشهای یاس گرد هم جمع شدیم .

در این همایش، شاهد ارائه‌هایی از برجستگان فن بیان بودیم که با کلام خود هر حرفی را به یک نغمه تبدیل کردند. انتقال احساسات و افکار از طریق زبان، به یک هنر ویژه تبدیل شد.

در جلسات کارگاهی، شرکت‌کنندگان با تکنیک‌های متقاعدسازی آشنا شدند. از استفاده از دلایل منطقی تا تأثیر گذاری با داستان‌ها، هر کدام از این تکنیک‌ها برای افزایش قدرت اقناع حضار بهره‌مندی فراوان داشتند.

از ترکیب شگفت‌انگیز کلمات و زیبایی واژگان، تا لحظاتی از هنرمندان معاصر که با داستان‌ها و شعرهایشان، هرکس را به تأمل در زیبایی زبان دعوت کردند.

 

تیم برگزاری همایش “فن بیان و متقاعدسازی” از حضور فعّال و شرکت همگانی شما عزیزان در این رویداد ممنون است. ما امیدواریم که این تجربه هنری، هرکس را به یک تازه‌نگر واقعی در دنیای کلمات تبدیل کند.

با امید به سفری دیگر در فضای جذاب هنر کلام،
تیم برگزارکننده همایش “فن بیان و متقاعدسازی”

به نظر جای شما در این همایش خالی بود !

از طریق ارتباط با ادمین در پیامرسانهای زیر میتونید برای ثبت نام درهمایش بعدی اقدام کنید .

ir.eitaa .messenger 512x512  rubikapng.parspng.com  Logo 1 503 5030194 circled telegram logo png image telegram logo png
MG 9067
.

MG 8937

MG 8969  MG 9018 MG 8953 MG 8875 MG 9045 MG 8871