نمایش دادن همه 4 نتیجه

79%تخفیف
Lovely Life Website Covers 3

بسته آموزشی زندگی عاشقانه

آموزش برای هر فرد، به عنوان یک راهکار حیاتی برای پیشرفت و بهبود زندگی تلقی می‌شود. این فرایند آموزشی، نه تنها مهارت‌ها و دانش‌های جدید را به ما آموزش می‌دهد، بلکه ما را در مواجهه با چالش‌ها و مسائل زندگی مجهز می‌کند. اما چرا باید آموزش ببینیم؟ اولاً، آموزش به ما این امکان را می‌دهد که بهترین نسخه خود را ترسیم کنیم. با اطلاعات و دانش جدید، ما می‌توانیم تصمیم‌های بهتری بگیریم و راهکارهای موثرتری را برای رسیدن به اهدافمان انتخاب کنیم. ثانیاً، آموزش به ما کمک می‌کند تا با موفقیت از چالش‌ها و مسائل زندگی مواجه شویم. از طریق یادگیری مهارت‌های جدید، ما قادر به مدیریت بهتر استرس، حل مسائل پیچیده‌تر و بهبود روابط خود با دیگران می‌شویم.
0
2,000,000 430,000 تومان

وبینار آموزش فن بیان صحیح با همسر

یکی از رایجترین مشکلات در روابط عاطفی ، صحبت نکردن و یا اشتباه صحبت کردن است . و این مشکل معمولا باعث ایجاد شکافی عمیق به زن و شوهر می شود و .... در این وبینار به مهمترین دلایل و کاربردی ترین راهکارها برای اصلاح این موضوع اشاره کردیم .
1
200,000 تومان

آموزش زبان بدن یا Body Language به زبان ساده

زبان بدن یا Body Language  همان چیزی هست که قبل از اینکه من و شما با دیگران صحبت کنیم ! صحبت میکند !
بله درست متوجه شدید . در بسیاری از موقعیتها قبل از اینکه کلامی صحبت کنیم این زبان بدن ماست که اقدام به انتقال اطلاعات و احساس ما نسبت به دیگران میکند . درواقع اگر به آن مسلط باشیم میتوانیم از آن به عنوان یک ابزار قدرتمند برای تاثیرگذاری بر اطرافیان و موقعیتهای مختلف استفاده کنیم و اگر خدای نکرده اطلاعاتی درباره زبان بدن نداشته باشیم ممکن است دچار مشکل شویم .
203
300,000 تومان