رزومه و بیوگرافی محمدجواد رجایی

محمد جواد رجایی، مدرس فن بیان و گویندگی، با راه‌اندازی مجموعه‌ای از مفاهیم آموزشی اصولی، از سال ۱۳۹۰ با هدف اصلی تقدیم مهارت‌های ضروری برای زندگی بهتر به افراد جامعه فعالیت‌های آموزشی خود را آغاز کرده است. آرزوی بزرگ او، تدریس محتواهای ارزشمند خود و بهبود سیستم آموزشی کشور برای یادگیری مهارت‌های اساسی زندگی است. این تلاش برای بهبود زندگی مثبت تمامی افراد جامعه همچنان ادامه دارد.

98869076

سلام! من محمد جواد  رجایی هستم، یک طراح آموزشی متخصص که به ارتقاء کیفیت زندگی افراد، از جمله خودم، اهتمام می‌ورزم. علاقه‌مندی‌های اصلی من در حوزه طراحی آموزشی و هنر گویندگی است، که تلاش می‌کنم با استفاده از مبانی رویکردهای شناختی، مداخلات آموزشی کارآمد و تأثیرگذار طراحی کنم.

در این مسیر، از ادغام علوم و مفاهیم مختلف بهره‌مند می‌شوم تا آموزش‌هایم بهتر و کارآمدتر شوند. از اهمیت انتقال محتوا به شیوه‌های جذاب و متنوع مطلع هستم و به عنوان مدرس فن بیان و گویندگی، تلاش می‌کنم تا دانشجویان خود را به بهترین نحو در این حوزه آموزش دهم.

با افتخار مجموعه “هنر فن بیان” را از سال 1398 راه‌اندازی کردم. این مجموعه با هدف «اموزش بهتر، زندگی بهتر» تأسیس شده است. از این رویکرد، سعی می‌کنم تا در ارتقاء کیفیت زندگی و توانمندی‌های افراد، بخشی از راه حل باشم.

با تلاش بی وقفه و همراهی افراد علاقه‌مند به ارتقاء زندگی، به تحقق اهداف بلندمدتم ایمان دارم و در این راه پیشرو خواهم بود.

_MG_9018

فعالیت‌های علمی و اجرایی محمد جواد رجایی

  • موسس مجموعه آموزشی “هنر فن بیان”
  • اجرای بیش از 50 برنامه در رادیو و تلویزیون
  • آموزش مهارت‌های ارتباطی به بیش از 2000 نفر
  • مشاور فن بیان و گویندگی در کسب و کارهای تجاری
  • مربی سخنرانی و فن بیان مدیران کشوری
  • مدیر پربازدیدترین سایت آموزشی مهارت‌های ارتباطی (روزانه هزار بازدیدکننده)
_MG_9067

روش‌های تماس با محمد جواد رجایی

با وجود مشغله های بسیار زیاد استاد رجایی، اما ایشان بصورت منظم جلسات مشاوره و راهنمایی با هنرجوها ،  کاربران و دنبال کنندگان فضای مجازی را بصورت هفتگی در روز های دوشنبه و چهارشنبه به صورت حضوری یا انلاین برگزار می کنند تا تمامی دوستداران خود را در مسیر اموزش و گویندگی و فن بیان تعلیم دهند. از طریق راه های ارتباطی زیر می توانید با استاد رجایی در تماس باشید.

 

تحصیلات محمد جواد رجایی

لیسانس آسیب شناسی اجتماعی 

کارشناسی ارشد مدیریت 

 

آموزش‌های جذاب محمد جواد رجایی

آیا شما هم علاقه‌مند به آموزش‌هایی هستید که واقعاً به آنها افتخار کنید؟ من کاملاً متوجه شما هستم! آموزش‌هایی که دیده‌ام، مثل یک چشم‌انداز خیره‌کننده، همیشه در ذهنم باقی می‌مانند.

من همیشه به آموزش‌های کاربردی ارزش ویژه‌ای می‌دهم، آموزش‌هایی که به شما کمک می‌کنند به مهارت‌هایتان اعتماد کنید و آنها را به کار گیرید. هر ماه، سرمایه‌گذاری خود را برای یادگیری مهارت‌های جدید به علاقه‌مندان خود اختصاص می‌دهم و تنها از این مسئله راضی نیستم، بلکه با افتخار این کار را انجام می‌دهم.

در شغلی که انتخاب کرده‌ام، خوشحالم که هفته‌ای یک یا دو کتاب جذاب را می‌خوانم و این بهترین جزء کار است! همچنین، در دوره‌های آموزشی از بهترین استادان سخنرانی جهان شرکت می‌کنم و به عنوان یکی از آموزش‌دهندگان حرفه‌ای، خودم را در آموزش‌های رسمی و غیر رسمی به روز می‌کنم.

اگر شما هم می‌خواهید تجربیات جذابم را در یادگیری مهارت‌های سخنرانی و فن بیان به اشتراک بگذارید، همیشه خوشحالم که همکارانم را در این مسیر به همراه ببینم و آنها را به یادگیری این مهارت‌های موثر تشویق کنم. بیایید با هم به یادگیری علاقه‌مند شویم و دنیای جذاب سخنرانی را کشف کنیم!

نظرات کاربران درباره استاد محمد جواد رجایی

نظر هنرجویان